Keyboard KB-UM-104 Multimedia USB Black

260,00 ден.   Спореди

Compact multimedia keyboard, USB, US layout, black

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Practical multimedia buttons
Silent and comfortable typing
Windows 10 compatible

Features<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 263,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compact multimedia keyboard, USB, US layout, black

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Practical multimedia buttons
Silent and comfortable typing
Windows 10 compatible

Features
Compact 111-keys multimedia keyboard
9 practical multimedia hotkeys for internet and music

Specifications
Interface: USB
Dimensions 410 x 133 x 23 mm
Weight: 420 g
Cable length: 130 cm

System requirements
Windows 7/8/10
USB port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка