Keyboard KB-MCH-01 Multimedia Chocolate USB Black

290,00 ден.   Спореди

Features
Slimline keyboard with "chocolate" type keys
Smooth keystroke for more comfortable typing
8 practical audio hotkeys

Specifications
Keys: 105 pcs
Interface: USB Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Slimline keyboard with "chocolate" type keys
Smooth keystroke for more comfortable typing
8 practical audio hotkeys

Specifications
Keys: 105 pcs
Interface: USB
Dimensions 407 x 120 x 22 mm
Weight 406 g
Cable length: 150 cm
System requirements
Windows XP/Vista/Windows7/8; Linux
A free USB port

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка