Keyboard Gigabyte Wireless KM7580 Multimedia w/Mouse Laser Black

  Спореди

2.4GHz Wireless Multimedia Keyboard Mouse Set
-Reliable 2.4GHz Wireless technology
-Invisible Nano Receiver
-Quick Access 15 Internet and Multimedia Hot Keys
-Spill-resistant Design Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.4GHz Wireless Multimedia Keyboard Mouse Set
-Reliable 2.4GHz Wireless technology
-Invisible Nano Receiver
-Quick Access 15 Internet and Multimedia Hot Keys
-Spill-resistant Design
-Laser Engraved Key Cap
-DPI adjustable between 500 and 1000
-High definition Optical Sensor
-Black

Specification
Feature: 2.4GHz Wireless
Transmission Frequency: Up to 5 meters
Receiver Connector: Plug & play nano transceiver
Switch life: Keyboard: 1 meters times
Mouse: 5 meters times
Battery Type: Keyboard: AAAx2
Mouse: AAAx2
Dimension: Keyboard: 425(L) x 155(W) x 25(H) mm
Mouse: 98(L) x 59(W) x 35(H) mm
Weight: Keyboard: 518g
Mouse: 60g
Support OS: Windows 98/2000/ME/XP 32bit Vista/Win7 32/64bit

Тип на кабел Wired

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка