Keyboard Gigabyte KM5300 Compact w/Mouse USB Ultra Durable Black

720,00 ден.   Спореди

Interface


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 720,00 ден.

пред една година

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 808,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка