Keyboard Dell Multimedia KB213-B USB Black

Keyboard Dell Multimedia KB213-B USB Black

890,00 ден.   Спореди

Device Type Keyboard - wired
Interface USB
Localisation UK/Irish (QWERTY)
Input Device
Hot Keys Function
Multimedia


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Device Type Keyboard - wired
Interface USB
Localisation UK/Irish (QWERTY)
Input Device
Hot Keys Function
Multimedia


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка