Keyboard Cooler Master Trigger Z USB CHERRY MX

  Спореди

SGK-6010-GKCM1-US
Key Switch CHERRY MX Brown
N key Rollover 64 keys over USB
Macro Key 15 in each profile
Polling Rate 1000 Hz/1ms
Profiles 5
Backlighting All keys, 5 settings...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SGK-6010-GKCM1-US
Key Switch CHERRY MX Brown
N key Rollover 64 keys over USB
Macro Key 15 in each profile
Polling Rate 1000 Hz/1ms
Profiles 5
Backlighting All keys, 5 settings, 3 modes
Windows Key Disable Yes
Onboard Memory 128k bytes
Media Keys Yes (via F keys)
USB Cable Removable

Dimension 47.6(L) *25.3(W) *3.8(H) cm
Weight 1516 g

More Info: http://www.coolermaster-usa.com/product.php?product_id=10097#

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка