Keyboard Cooler Master Storm Devastator LED Gaming USB+Mouse Combo Set

  Спореди

Keyboard
Connectivity: USB
Letter keyboard layout: U.S.
6 multimedia keys
Dimensions: 449.7mm x 148.4mm x 35.6mm
Weight: 898g
Colour: Black
Note backlight

Mouse Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Keyboard
Connectivity: USB
Letter keyboard layout: U.S.
6 multimedia keys
Dimensions: 449.7mm x 148.4mm x 35.6mm
Weight: 898g
Colour: Black
Note backlight

Mouse
Optical sensor
Connectivity: USB
Resolution: 1.600dpi; 800dpi; 2.000dpi
Dimensions: 119.1mm x 64.6mm x 36.7mm
Weight: 128g
Colour: Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник

Одличен сет за цената. Штета што веќе ја немаат во Анхоч, да се надеваме дека друга фирма ќе ја донесе за брзо време.