KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB
KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB
KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB
KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB
KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB
KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB
KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB

KEYBOARD A4TECH G800V GAMING USB

1.081,00 ден.   Спореди


Ps/2 приклучок.
7 мултимедијални копчиња.
15 гејмерски копчиња.
3 нивоа на брзина.
Водоотпорна.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.081,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Ps/2 приклучок.
7 мултимедијални копчиња.
15 гејмерски копчиња.
3 нивоа на брзина.
Водоотпорна.

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка