Keyboard A4 KRS-8572U ComfortKey w/Mouse USB Black

586,00 ден.   Спореди

A4-KRS-8572 Natural_A layout; ComfortKey Desktop


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред еден ден
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-KRS-8572 Natural_A layout; ComfortKey Desktop

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка