Keyboard A4 KR-85 ComfortKey PS/2 Black

386,00 ден.   Спореди

Comfortable rounded keys
Adjustable tilt by retractable legs
Laser engraving keys
Specifications:
Interface: PS / 2
Compatibility: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Colour: black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 386,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Comfortable rounded keys
Adjustable tilt by retractable legs
Laser engraving keys
Specifications:
Interface: PS / 2
Compatibility: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Colour: black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

капсулы для похудения 101 тибетский чай для похудения без сенны чай монастырский сбор для похудения купить в аптеке быстро похудеть таблетки киев побочное действие таблеток для похудения