Keyboard A4 6100F V-Track Padless Wireless Desktop w/mouse

Keyboard A4 6100F V-Track Padless Wireless Desktop w/mouse

1.390,00 ден.   Спореди

The unique technology of motion capture mouse V-Track allows smooth functioning on all surfaces. Wireless range of up to 15m.
Connectivity: USB
Multifunctional Nano Transceiver
Power Keybo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The unique technology of motion capture mouse V-Track allows smooth functioning on all surfaces. Wireless range of up to 15m.
Connectivity: USB
Multifunctional Nano Transceiver
Power Keyboard: 2 x AAA batteries
Power Mouse: 1 x AA battery
switchable optical mouse resolution 800-1000-1200-1600-2000DPI
Supported Operating Systems: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8

Product website:
http://www.a4tech.com/w_product.asp?cid=210&scid=&id=775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка