KENWOOD KFC-E1765

2.299,00 ден.   Спореди

2-НАСОЧЕН СИСТЕМ НА ЗВУЧНИЦИ 170MM P.P.CONE ВУФЕР 25ММ P.E.I. ВИСОКОТОНЕЦ ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 300W PEAK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2-НАСОЧЕН СИСТЕМ НА ЗВУЧНИЦИ 170MM P.P.CONE ВУФЕР 25ММ P.E.I. ВИСОКОТОНЕЦ ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 300W PEAK

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи