KB  0570 WURTR Chicony 2,4 Ghz Superslim wireless silver/black & rechargable mouse incl. battery

KB 0570 WURTR Chicony 2,4 Ghz Superslim wireless silver/black & rechargable mouse incl. battery

945,00 ден.   Спореди

KB 0570 WURTR Chicony 2,4 Ghz Superslim wireless silver/black & rechargable mouse incl. battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 945,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KB 0570 WURTR Chicony 2,4 Ghz Superslim wireless silver/black & rechargable mouse incl. battery

Тип на кабел Wireless RF
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка