JVC KD-X250BTEY

JVC KD-X250BTEY

5.999,00 ден.   Спореди

JVC KD-X250BTEY, Car CD MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, Bluetooth, AUX, PreAmp subwoofer, USB, Blue illuminated with regulation, FM radio with RDS, detachable front panel, Message/SMS (Short Message Se...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC KD-X250BTEY, Car CD MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, Bluetooth, AUX, PreAmp subwoofer, USB, Blue illuminated with regulation, FM radio with RDS, detachable front panel, Message/SMS (Short Message Service) Receipt Notification, Compatibility Check Mode, Simple Secure Pairing, 2 Phones Full-Time, Connection, Internet Radio Control for Smartphone, Siri for iPhone), Remote controller

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.