JVC KD-R541EY

JVC KD-R541EY

5.499,00 ден.   Спореди

JVC KD-R541EY, Car CD MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, Ready for Bluetooth, AUX, PreAmp subwoofer, USB, Green illuminated with regulation, FM radio with RDS, detachable front panel, Application Control ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC KD-R541EY, Car CD MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, Ready for Bluetooth, AUX, PreAmp subwoofer, USB, Green illuminated with regulation, FM radio with RDS, detachable front panel, Application Control for Smartphone (JVC-App), JVC Smart Music Control for Android (App via USB), JVC Music Control for Android (App via USB), USB Audio for iPod/iPhone etc, Remote controller

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.