JVC GZ-EX315BEU FullHD Camcorder black color

JVC GZ-EX315BEU FullHD Camcorder black color

16.999,00 ден.   Спореди

JVC Everio GZ-EX510BEU FullHD Camcorder black color, 38x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, WIFI integrated and easy upload to youtube and facebook, 29.3mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC Everio GZ-EX510BEU FullHD Camcorder black color, 38x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, WIFI integrated and easy upload to youtube and facebook, 29.3mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Integrated Light for low light conditions, Optical image stabilization, AVCHD progressive recording, Super LoLux, 3.0 Frameless Touch Display, HDMI, SDHC slot Камери JVC www.set.mk 21999 11875 JVC GZ-EX510BEU FullHD Camcorder black color 730 18 nemaJVC Everio GZ-EX315BEU FullHD Camcorder black color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, WIFI integrated and easy upload to youtube and facebook, 40.5mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Integrated Light for low light conditions, Advanced image stabilization, AVCHD progressive recording, Super LoLux, Auto illumination light, 3.0 Frameless Touch Display, HDMI, SDHC slot

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка