JVC GZ-E105BEU FullHD Camcorder black color

JVC GZ-E105BEU FullHD Camcorder black color

11.999,00 ден.   Спореди

JVC Everio GZ-E300BEU FullHD Camcorder black color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, 40.5mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Advanced image stabili...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC Everio GZ-E300BEU FullHD Camcorder black color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, 40.5mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Advanced image stabilization, AVCHD progressive recording, Super LoLux, 3.0 Frameless Touch Display, HDMI, SDHC slot Камери JVC www.set.mk 12999 11873 JVC GZ-E300BEU FullHD Camcorder black color 730 18 nemaJVC Everio GZ-E105BEU FullHD Camcorder black color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, 40.5mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Advanced image stabilization, AVCHD progressive recording, Super LoLux, 2.7 Display, HDMI, SDHC slot

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка