JVC CS-V6948U

JVC CS-V6948U

2.499,00 ден.   Спореди

JVC CS-V6948U, 4-Way Coaxial Speakers 15 x 23cm (6 x 9), 400W Peak/60W RMS Power, Frequency Response: 35 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 88dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC CS-V6948U, 4-Way Coaxial Speakers 15 x 23cm (6 x 9), 400W Peak/60W RMS Power, Frequency Response: 35 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 88dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.