JVC CS-V618J

JVC CS-V618J

1.299,00 ден.   Спореди

JVC CS-V628J, 2-Way Coaxial Speakers 16cm (6-1/2), 250W Peak/40W RMS Power, Frequency Response: 45 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 89dB/W.m *1 Car HI-FI JVC www.set.mk 1399 60155 JVC CS-V628J 365...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC CS-V628J, 2-Way Coaxial Speakers 16cm (6-1/2), 250W Peak/40W RMS Power, Frequency Response: 45 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 89dB/W.m *1 Car HI-FI JVC www.set.mk 1399 60155 JVC CS-V628J 365JVC CS-V618J, Dual Cone Speakers 16cm (6-1/2), 230W Peak/30W RMS Power, Frequency Response: 45 - 20.000Hz *1, Sound Pressure Level: 88dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.