JVC CS-V518J

JVC CS-V518J

1.299,00 ден.   Спореди

JVC CS-V528J, 2-Way Coaxial Speakers 13cm (5-1/4), 220W Peak/27W RMS Power, Frequency Response: 50 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 87dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer Car HI-FI JVC www.set.mk 13...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC CS-V528J, 2-Way Coaxial Speakers 13cm (5-1/4), 220W Peak/27W RMS Power, Frequency Response: 50 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 87dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer Car HI-FI JVC www.set.mk 1399 60157 JVC CS-V528J 365JVC CS-V518J, Dual Cone Speakers 13cm (5-1/4), 200W Peak/25W RMS Power, Frequency Response: 55 - 20.000Hz *1, Sound Pressure Level: 88dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.