ISDN Router/ Modem SohoCon 1xSTP/1xISDN L1

935,00 ден.   Спореди

Карактеристики:

• Remote Access север
• DHCP сервер
• Вграден Firewall
• Веб базирано управување
• Поддржани протоколи: NAT, PPP, MLPPP, IP, ICMP, FTP, DHCP, HTTP, SNMP
• ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 935,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Карактеристики:

• Remote Access север
• DHCP сервер
• Вграден Firewall
• Веб базирано управување
• Поддржани протоколи: NAT, PPP, MLPPP, IP, ICMP, FTP, DHCP, HTTP, SNMP
• Сигурносни протоколи: PAP, CHAP, MS-CHAP
• Динамичка контрола на протокот
• Динамично и статичко адресирање
• ISDN S/T и 10/100baseT интерфејс

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка