iPentium P4-531 3.0GHz 1M 800MHz LGA775

iPentium P4-531 3.0GHz 1M 800MHz LGA775

2.299,00 ден.   Спореди

Шифра 34065 - iPentium P4-531 3.0GHz 1M 800MHz LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34065 - iPentium P4-531 3.0GHz 1M 800MHz LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи