iPentium E7500 CORE 2 DUO 2.93GHz

iPentium E7500 CORE 2 DUO 2.93GHz

5.890,00 ден.   Спореди

iPentium E7500 CORE 2 DUO 2.93GHz, 3MB Cache, 1066MHz, LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iPentium E7500 CORE 2 DUO 2.93GHz, 3MB Cache, 1066MHz, LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка