iPentium E7300 CORE 2 DUO 2.66G 3MB 1066 LGA775

iPentium E7300 CORE 2 DUO 2.66G 3MB 1066 LGA775

4.970,00 ден.   Спореди

Шифра 34209 - iPentium E7300 CORE 2 DUO 2.66G 3MB 1066 LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.970,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 34209 - iPentium E7300 CORE 2 DUO 2.66G 3MB 1066 LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка