iPentium E5500 COREDUO 2.80GHz

iPentium E5500 COREDUO 2.80GHz

2.890,00 ден.   Спореди

iPentium E5500 COREDUO 2.80GHz, 2MB Cache, 800MHz, LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iPentium E5500 COREDUO 2.80GHz, 2MB Cache, 800MHz, LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи