iPentium E2200 COREDUO 2.20GHz

iPentium E2200 COREDUO 2.20GHz

2.726,00 ден.   Спореди

iPentium E2200 COREDUO 2.20GHz, 1M Cache, 800MHz, LGA775


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.726,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iPentium E2200 COREDUO 2.20GHz, 1M Cache, 800MHz, LGA775

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка