Intex IT-N90 DVD Player with USB black

1.734,00 ден.   Спореди

Intex IT-N90 DVD Player with USB black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.734,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.966,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intex IT-N90 DVD Player with USB black

Тип на диск External
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка