Intel Xeon E3-1270 (3.4G

Intel Xeon E3-1270 (3.4G

20.200,00 ден.   Спореди

Intel Xeon E3-1270 (3.4G,1333,8MB,4C,D2)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.200,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Xeon E3-1270 (3.4G,1333,8MB,4C,D2)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка