Intel Sandy Bridge Celeron Core G540 2.60GHz

1.999,00 ден.   Спореди

Intel Sandy Bridge Celeron Core G540 2.60GHz, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1066MHz, Socket 1155, Box, BX80623G540


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Sandy Bridge Celeron Core G540 2.60GHz, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1066MHz, Socket 1155, Box, BX80623G540

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка