Intel Ivy Bridge Core i7-3770 3.40GHz

Intel Ivy Bridge Core i7-3770 3.40GHz

18.499,00 ден.   Спореди

Intel Ivy Bridge Core i7-3770 3.40GHz, 4 Cores, 8 Threads, 8MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4000, Socket 1155, Box, BX80637I73770


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Ivy Bridge Core i7-3770 3.40GHz, 4 Cores, 8 Threads, 8MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4000, Socket 1155, Box, BX80637I73770

Процесор технологија Core i7
Брзина на процесор 3.40 GHz
Сокет 1155/1156
Број на јадра на процесор 4
Архитектура на процесорот 64- bit
Модел на процесор i7-3770K
Л3 Кеш 8 MB
Термална моќ 77 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка