Intel i7-3770K Ivy Bridge Core 3.50GHz

Intel i7-3770K Ivy Bridge Core 3.50GHz

18.999,00 ден.   Спореди

Intel i7-3770K 3.50GHz Box, Ivy Bridge Core, 4 Cores, 8 Threads, 8MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4000, Thermal Power: 77W, Socket 1155, Box, BX80637I73770K


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel i7-3770K 3.50GHz Box, Ivy Bridge Core, 4 Cores, 8 Threads, 8MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 4000, Thermal Power: 77W, Socket 1155, Box, BX80637I73770K

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка