Intel i5-3550 Ivy Bridge 3.30GHz

Intel i5-3550 Ivy Bridge 3.30GHz

11.499,00 ден.   Спореди

Intel i5-3550 3.30GHz, Core Name Ivy Bridge, 4 Cores, 4Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 2500, Thermal Power: 77W, Socket 1155, Box, BX80637I53550


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel i5-3550 3.30GHz, Core Name Ivy Bridge, 4 Cores, 4Threads, 6MB Cache, 64bit, DDR3-1600MHz, Processor Graphics Intel HD Graphics 2500, Thermal Power: 77W, Socket 1155, Box, BX80637I53550

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка