Intel G2020 Ivy Bridge Pentium Core 2.90GHz

Intel G2020 Ivy Bridge Pentium Core 2.90GHz

3.299,00 ден.   Спореди

Intel G2020 2.90GHz Box, Core Name Ivy Bridge, Dual Core Pentium, 2 Cores, 2Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Thermal Power: 55W, Socket 1155, Box, BX80637G2020


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel G2020 2.90GHz Box, Core Name Ivy Bridge, Dual Core Pentium, 2 Cores, 2Threads, 3MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Thermal Power: 55W, Socket 1155, Box, BX80637G2020

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка