Intel Core i3-540 3.06GHz

5.941,00 ден.   Спореди

Intel Core i3-540 3.06GHz, Two-core 3.06Ghz, 4MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Socket 1156, Box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.941,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core i3-540 3.06GHz, Two-core 3.06Ghz, 4MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Socket 1156, Box

Л2 Кеш 0.512 MB
Брзина на процесор 3.06 GHz
Процесор технологија Core i3
Сокет 1155/1156
Број на јадра на процесор 2
Модел на процесор 540
Термална моќ 73 W
Архитектура на процесорот 64- bit
Л3 Кеш 4 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка