iNTEL Celeron

iNTEL Celeron

1.363,00 ден.   Спореди

iNTEL Celeron, 433MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.363,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iNTEL Celeron, 433MHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка