Intel Celeron D 420 1.6GHz

Intel Celeron D 420 1.6GHz

1.799,00 ден.   Спореди

Intel Celeron D 420 1.6GHz, 512KB Cache, 800MHz, LGA775, BOX/CM cooler


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Celeron D 420 1.6GHz, 512KB Cache, 800MHz, LGA775, BOX/CM cooler

Сокет LGA775
Л2 Кеш 0.512 MB
Процесор технологија Celeron
Брзина на процесор 1.6 GHz
Термална моќ 35 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка