INDESIT WITL 85 (ЕU)

INDESIT WITL 85 (ЕU)

14.999,00 ден.   Спореди

INDESIT WITL 85 (ЕU), Машина за перење со горно полнење, Бела, 5кг, 800 вртежи, 17 програми, тајмер за одложено перење, overflow protection, енергетска класа А, 85x40x60


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT WITL 85 (ЕU), Машина за перење со горно полнење, Бела, 5кг, 800 вртежи, 17 програми, тајмер за одложено перење, overflow protection, енергетска класа А, 85x40x60

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи