INDESIT VRО 632 TD B

INDESIT VRО 632 TD B

11.999,00 ден.   Спореди

INDESIT VRО 632 TD B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 3 грејни зони (1 тродупла и 1 дупла), тајмер, easy clean, заштита за деца, индикатор за топлина, 2700W, 520mm...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT VRО 632 TD B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 3 грејни зони (1 тродупла и 1 дупла), тајмер, easy clean, заштита за деца, индикатор за топлина, 2700W, 520mm x 48mm x 590mm (60цм)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи