INDESIT TIAA 12 (1)

INDESIT TIAA 12 (1)

17.999,00 ден.   Спореди

INDESIT TIAA 12 (1), Фрижидер со горна комора, Бел, 313л (240л 73л), А+ енергетска класа, Автоматско одмрзнување, 44дециБели, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 22 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT TIAA 12 (1), Фрижидер со горна комора, Бел, 313л (240л 73л), А+ енергетска класа, Автоматско одмрзнување, 44дециБели, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 22 часа, Можност за промена на вратите, Стаклени полици, Анти бактериски обложен, Димензии: 175x60x65 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка