INDESIT KN6E11A(W)/GR

INDESIT KN6E11A(W)/GR

14.999,00 ден.   Спореди

INDESIT KN6E11A(W)/GR, Електричен шпорет, бел, 4 рингли, 60цм, статична рерна со грил 60л, тајмер, А енергетска класа, длабока тава, двојно стакло на вратата


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN6E11A(W)/GR, Електричен шпорет, бел, 4 рингли, 60цм, статична рерна со грил 60л, тајмер, А енергетска класа, длабока тава, двојно стакло на вратата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи