INDESIT KN6C61A(X)/FR

INDESIT KN6C61A(X)/FR

21.990,00 ден.   Спореди

INDESIT KN6C61A(X)/FR S, Електричен стаклокерамички шпорет, INOX, 60цм, мултифункциска рерна со 6 функции 56л, тајмер, А енергетска класа, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN6C61A(X)/FR S, Електричен стаклокерамички шпорет, INOX, 60цм, мултифункциска рерна со 6 функции 56л, тајмер, А енергетска класа, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи