INDESIT KN3N11SA(W)/BG

INDESIT KN3N11SA(W)/BG

13.999,00 ден.   Спореди

INDESIT KN3N11SA(W)/BG S, Комбиниран шпорет, бел, 2 електрични рингли + 2 гасни рингли, 50цм, статична рерна со грил 58л, тајмер, А енергетска класа, голема тава, двојно стакло на вратата, електронско...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN3N11SA(W)/BG S, Комбиниран шпорет, бел, 2 електрични рингли + 2 гасни рингли, 50цм, статична рерна со грил 58л, тајмер, А енергетска класа, голема тава, двојно стакло на вратата, електронско палење на гаста со две раце

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи