INDESIT KN3C51(X)/FR S

INDESIT KN3C51(X)/FR S

18.999,00 ден.   Спореди

INDESIT KN3C51(X)/FR S, Електричен стаклокерамички шпорет, INOX, 50цм, мултифункциска рерна со 5 функции, 54л, тајмер, 7900W, Б енергетска класа, вентилатор, Димензии: 85x50x60 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN3C51(X)/FR S, Електричен стаклокерамички шпорет, INOX, 50цм, мултифункциска рерна со 5 функции, 54л, тајмер, 7900W, Б енергетска класа, вентилатор, Димензии: 85x50x60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи