INDESIT IWSC 5105 (EU)

INDESIT IWSC 5105 (EU)

11.990,00 ден.   Спореди

INDESIT IWSC 5105 (EU), Машина за перење алиштa, Бела, 5кг, 1000 вртежи, 40цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, eco time, тајмер, заштита од протекување вода,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWSC 5105 (EU), Машина за перење алиштa, Бела, 5кг, 1000 вртежи, 40цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, А+ енергетска класа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка