INDESIT IWSC 5085 (EU)

INDESIT IWSC 5085 (EU)

12.990,00 ден.   Спореди

INDESIT IWSC 5085 (EU), Mашина за перење алишта, бела, 5кг, 800 вртежи, 40цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, тајмер,eco time, заштита од протекување вода, А...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWSC 5085 (EU), Mашина за перење алишта, бела, 5кг, 800 вртежи, 40цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, тајмер,eco time, заштита од протекување вода, А+ енергетска класа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка