INDESIT IWDE 7125 B

INDESIT IWDE 7125 B

21.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWDE 7125 B, Машина за перење и сушење, Бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1200 вртежи, LED дисплеј, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWDE 7125 B, Машина за перење и сушење, Бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1200 вртежи, LED дисплеј, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Б енергетска класа, 16 програми, Перење свила, Димензии: 85x59,5x53,5cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка