INDESIT IWDE 7105 B

INDESIT IWDE 7105 B

21.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWDE 7105 B, Машина за перење и сушење, бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1000вртежи, ЛЦД дисплеј, Еко тајм, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Б...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWDE 7105 B, Машина за перење и сушење, бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1000вртежи, ЛЦД дисплеј, Еко тајм, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Б енергетска класа, 16 програми, Перење свила, димензии 85x59,5x53,5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи