INDESIT IWD 71251 Машина за перење алишта

INDESIT IWD 71251 Машина за перење алишта

14.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWD 71251 Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1200 вртежи, Дисплеј, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWD 71251 Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1200 вртежи, Дисплеј, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка