INDESIT IWC 71082 C ЕCO

INDESIT IWC 71082 C ЕCO

14.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWC 71082 C ЕCO, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕРСКИ МОТОР, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А++ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено пер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWC 71082 C ЕCO, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕРСКИ МОТОР, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А++ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи