INDESIT IWB 6123 (EU)

INDESIT IWB 6123 (EU)

13.990,00 ден.   Спореди

INDESIT IWB 6123 (EU), Машина за перење алиштa, Бела, 6кг, 1200 вртежи, 60цм, 2 потенциометри на контролната табла, 19 програми, електронско управување, intelligent control, eco time, тајмер, заштита ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWB 6123 (EU), Машина за перење алиштa, Бела, 6кг, 1200 вртежи, 60цм, 2 потенциометри на контролната табла, 19 програми, електронско управување, intelligent control, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, енергетска класа А

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи